Okresní přebor (15. kolo) : Prohra venku.

vloženo 18. 11. 2014   20:59 h

PortrétA mužstvo dospělých 15. 11. s mužstvem Sokol Holetín.

Sokol Holetín - SK Ronov nad Doubravou - 6:3 (3:2)

Branky: Novák 4, Filipi, Wasserbauer (pen) - Varga, Filka, Spěvák ml.

ČK: 0:1 (70. Daru). Soupeři si prohodili pořadatelství kvůli stavu hřiště v Ronově.

Do utkání vstoupili lépe hosté, když už v 10. minutě vedli 0:2. Holetín však nesložil zbraně a třemi brankami ještě do poločasu otočil stav. Po přestávce sice Ronov vyrovnal na 3:3, avšak domácí dalšími třemi góly rozhodli o svém jednoznačném vítězství. Velký palec nahoru si zaslouží domácí Lukáš Wasserbauer, který v tomto utkání dosáhl na hranici 100 gólů za Holetín!

Holetín:
Halamka - Filipi, Černý, Pecina, Kadidlo - Zdražil (Šmok), Ceral, Pilař, Zárybnický (Zeman) - Wasserbauer (Starý), Novák.

Ronov: Petržílka - Staněk, Spěvák st., Ondrášek, Daru - Forman, Filka, Žítek, Antoš - Svoboda, Varga (Spěvák ml., Sedlák, Šmíd, Kadlec).

.

Okresní přebor (14. kolo) : Prohra venku.

vloženo 10. 11. 2014   15:59 h

PortrétA mužstvo dospělých 9. 11. s mužstvem FK Junior Skuteč

FK Junior Skuteč - SK Ronov nad Doubravou - 6:4 (1:2)
Branky : 16. Holík, 47. Polanský, 48. a 61. L. Merkl, 83. Naď, 93. O. Merkl - 39., 58, a 76 Svoboda, 29. Kadlec

Kvůli špatnému terénu bylo změněno pořadatelství. Domácí se brzy ujali vedení a domnívali se, že zápas bude mít obvyklý průběh. Jenže realita byla jiná! Skuteč dostávala laciné góly, které musela kompenzovat proměněním alespoň částí svých příležitostí, kterých bylo alespoň na dva zápasy. Domácí se vrátili do čela tabulky, ale přišli po zbytečném vyloučení o Lukáše Merkla, který bude v příštím zápase ve Stolanech chybět.

Skuteč: Vočadlo - Kovář (77. Kolíska), Polívka, Naď, Vít (13. Odehnal) - Holík (88. Bačkovský), O. Merkl, Horáček, Polanský - Rosůlek, L. Merkl.

Ronov:
Klepač - Staněk, Ondrášek, Klug (77. Šmíd), Filka - Žítek, Sedlák, Kadlec, Svoboda - Spěvák ml., Spěvák st.

.

Okresní přebor (13. kolo) : Výhra venku.

vloženo 3. 11. 2014   16:09 h

PortrétA mužstvo dospělých 1. 11. s mužstvem SK Křižanovice.

SK Křižanovice - SK Ronov nad Doubravou - 2 : 3 (2:1)
Branky : F. Pecina, Novák - Kadlec, Spěvák, Filka

Vyrovnanému a bojovnému utkání by spíše slušela remíza, o kterou ale domácí svoji nedisciplinovaností přišli v 92. minutě!

SK Křižanovice: Bejr - Michal Pecina, Štěpán, F. Pecina, L. Pilař (77. O. Pecina) Milan Pecina (54. J. Žák), M. Žák, Novák (77. Kozel) Ždímal, Motyčka, O. Pilař.

SK Ronov: Klepač - Staněk, Sedlák, Ondráček, Kadlec - Filka, Žítek, Spěvák st., Antoš  - Svoboda, Varga (Spěvák ml.).

.

Okresní přebor (15. kolo) : Předehrávka.

vloženo 29. 10. 2014   15:49 h

PortrétA mužstvo dospělých 25. 10. s mužstvem Sokol Krouna.

Sokol Krouna - SK Ronov nad Doubravou - 5 : 4 (1:4)

Branky: 12. Černý, 47. Bečička, 55. Vávra, 75. Svatoň, 88. D. Bělský - 20. a 28. Svoboda, 25. J. Žítek, 35. Filka.

V Krouně viděli diváci infarktový zápas o přežití. Domácí chtěli po dlouhé době opět naplno bodovat a když se ve 12. min. ujali Černým vedení, šlo vše podle jejich plánu. Jenže o osm minut později se protočil mezi nedůraznými obránci Svoboda a vyrovnal, čímž odstartoval brankostroj Ronova, který vsítil za 15 minut čtyři góly! Po přestávce ale nastoupili domácí jakoby pokropeni živou vodou, vytvořili si drtivou převahu a v 75. minutě Svatoň vyrovnal na 4:4. Když již to vypadalo, že se týmy rozejdou smírně, D. Bělský důrazně dohrál vybíhajícího brankáře Žítka, obral jej o míč a zakončil do prázdné branky. ČK: 1:0 (P. Bělský).

Sokol Krouna: Janoušek - Z. Ducheček, Bečička (57. M. Ducheček), Holas, Bárta (52. Bouška) - P. Bělský, Vaňák, Svatoň, Černý (52. Vávra) - Charous, D. Bělský.

SK Ronov: T. Žítek - Staněk, Ondrášek, J. Spěvák st., J. Spěvák ml. - Kadlec (37. M. Spěvák), Filka, J. Žítek, Šmíd - Antoš, Svoboda.

.

Okresní přebor (12. kolo) : Domácí výhra.

vloženo 28. 10. 2014   18:59 h

PortrétA mužstvo dospělých 18. 10. s mužstvem FC Zaječice.

SK Ronov nad Doubravou - FC Zaječice -
2 : 1 (1:1)
Branky: 10. Svoboda, 89. Antoš - 60. Hromádko.

Z mírné převahy vytěžili domácí v první půli jednobrankové vedení. Po přestávce se hosté zlepšili, vyrovnali, aby nakonec v dramatickém závěru strhl Ronov vítězství na svou stranu.

SK Ronov: T. Žítek - Forman, Spěvák st., Šmíd, Daru - Kadlec, Filka, J. Žítek, Ondrášek - Antoš, Svoboda (Staněk, Sedlák, Spěvák ml.).

FC Zaječice: Tatíček - Dejdar, Hromádko, Zvolánek, Bleha - Pavlačič, Z. Pejcha, Nejtek, Bednář - D. Pejcha, Kubelka (Kulhánek, Konrád).

.

Okresní přebor (11. kolo) : Domácí výhra.

vloženo 21. 10. 2014   15:59 h

PortrétA mužstvo dospělých 18. 10. s mužstvem SK Prachovice.

SK Ronov nad Doubravou - SK Prachovice -
2 : 0 (1:0)
Branky: 3. Žítek, 85. Svoboda.

Než si hosté stačili zvyknout na těžký terén, již inkasovali. Poté se hrálo převážně na středu hřiště. Po přestávce přišla snaha Prachovic o vyrovnání, až krátce před koncem vše vyřešil pojišťující gól Ronova.

SK Ronov: Klepač - Sedlák, Forman, Spěvák st., Daru - Kadlec, Filka, Žítek, Ondrášek - Antoš, Spěvák ml. (Svoboda, Staněk, Varga).

SK Prachovice: Jandáček - Jan Bohatý, Hrdlička, Karvai, Machač - Jakub Bohatý, Macháček, Štěpánek, Ptáčník - Červeňák, Vojáček (Brožek).

.

Okresní přebor (10. kolo) : Prohra venku.

vloženo 13. 10. 2014   16:59 h

PortrétA mužstvo dospělých 12. 10. s mužstvem Tatran Miřetice.

Tatran Miřetice - SK Ronov nad Doubravou -
4 : 1 (0:1)
Branky : Hrubý 2, J. Polívka, O. Polívka - Filka.

První poločas byl nečekaný. Domácí hráli, jako kdyby se viděli poprvé v životě, a tak hosté zaslouženě vedli 1:0. Po přestávce ale nastoupily „nové" Miřetice, které ovládly hru a zaslouženě otočily výsledek.

Tatran Miřetice: Alinče - Hron, Najman, Kopecký, Slanina Beran, - T. Řezníček, Kouba, Procházka - J. Polívka, P. Řezníček (O. Polívka, Hrubý, Sokol).

SK Ronov: T. Žítek - Staněk, Sedlák, Spěvák st., Daru - Šmíd, Filka, J. Žítek, Ondráček - Kadlec, Spěvák ml. (Petržílka).

.

Okresní přebor (9. kolo) : Prohra doma.

vloženo 6. 10. 2014   16:29 h

PortrétA mužstvo dospělých 4. 10. s mužstvem SK Stolany.

SK Ronov nad Doubravou - SK Stolany -
0 : 2 (0:1)
Branky: 32. Dostál, 65. Bakeš.

Hosté využili svou mírnou převahu ke vstřelení dvou branek. Domácí dohrávali o deseti ČK: 76. min. Svoboda.

SK Ronov: T. Žítek - Staněk, Sedlák, Spěvák st., Daru - Kadlec, Spěvák ml., J. Žítek, Ondrášek - Antoš, Svoboda (Průša, Varga, Petržílka).

SK Stolany: Tomáš Novotný - Hluchník, Starý, Fríbl, Kučera, Vávra, Kuchta, Dostál, Bakeš, Vácha (Motyčka, Ceral, Rak).

.

Okresní přebor (8. kolo) : Prohra venku.

vloženo 29. 9. 2014   16:29 h

PortrétA mužstvo dospělých 20. 9. s mužstvem SK Chrast.

SK Chrast - SK Ronov nad Doubravou -
2 : 1 (1:1)
Branky : 9. Drahoš, 83. Hromádko - 3. Průša.

Hosté se ujali vedení hned ve 3. minutě, ale domácí po chvíli vyrovnali. Ve druhé půli byl aktivnější Ronov, potýkal se ale se žalostnou koncovkou, a tak o výhře domácích rozhodl skvěle zahraný přímý kop Hromádky.

SK Chrast: Pavlík - Mikan, Kadavý, Mihulka, L. Vohradník - Drahoš (P. Vohradník), Novotný, M. Plosza, Lacman - H. Gregor, Hromádko (B. Groger).

SK Ronov : T. Žítek - Staněk, Šmíd, Spěvák st., Sedlák - Kadlec, Průša, J. Žítek, Ondrášek - Antoš, Spěvák ml.

.

Okresní přebor (7. kolo) : Výhra doma.

vloženo 22. 9. 2014   15:09 h

PortrétA mužstvo dospělých 20. 9. s mužstvem SK Rozhovice.

SK Ronov nad Doubravou - SK Rozhovice -
1 : 0 (0:0)
Branky : 91. Varga

Na podmáčeném terénu se hrál vyrovnaný zápas, který domácí rozhodli v samém závěru šťastnou brankou. ČK 0:1 (82. Popílek). V nervózní koncovce se pak děly věci, které vyvrcholili při odchodu do kabin, kdy rozhovičtí hráči napadli rozhodčího a roztrhli mu dres.

SK Ronov:
Žítek - Staněk, Sedlák, Spěvák st., Daru - Kadlec, Spěvák ml., Šmíd, Ondrášek - Varga, Svoboda.

SK Rozhovice : Pleskot - Chmelík, Rybišar, Gróf, Voženílek - Popílek, Suchý, Kadeřábek, Negele, Mráz Kopecký (Bondor, Hrozen)

.

Okresní přebor (6. kolo) : Prohra venku.

vloženo 16. 9. 2014   15:59 h

PortrétA mužstvo dospělých 6. 9. s mužstvem Sokol Svratouch.

SK Tuněchody - SK Ronov nad Doubravou -
5 : 0 (2:0)
Branky : 3. P. Kudyn, 24. Jána, 56. 66. a 76. Adámek,

Utkání ovlivnila rychlá branka domácích. Ti se uklidnili a zápas i díky hattricku Adámka v pohodě zvládli. ČK: 0:1 (66. Antoš).

Tuněchody: M. Kudyn L. Slezák, Bažant, D. Slezák Kučera (72. M. Fišer), Mattuš, Pokorný, Šilhánek (64. Durilla) P. Kudyn (79. Radouš), Adámek, Jána (59. Faltejsek).

SK Ronov:
Žítek - Staněk, Petržilka (73. Zita), Spěvák st., Daru - Kadlec, Spěvák ml., Varga, Ondrášek - Antoš, Svoboda.

.

Okresní přebor (5. kolo) : Výhra doma.

vloženo 8. 9. 2014   15:49 h

SK Ronov nad Doubravou - Sokol Svratouch -
3 : 0 (2:0)
Branky : 25 a 35 Antoš, 70 Svoboda

Po průtrži mračen se hrálo na těžkém terénu. Domácí byli od počátku aktivnější a po zásluze dvěma góly Antoše o poločase vedli 2:0. Ve druhé půli si Ronov udržoval vedení, které ještě o jednu branku navýšil. Zaslouženě se tak raduje z prvních letošních bodů.

SK Ronov: T. Žítek - Staněk (60. Varga), Sedlák (65. Petržilka), Spěvák st., Daru, Kadlec, Spěvák ml., J. Žítek, Ondrášek, Antoš, Svoboda.

Svratouch:
Smažil Kučera, Adámek, Janušínský, Kapitán, Vojna (45. Hegenbart), Kyncl, Macháček, Pavlík, Stodola, Kaštánek (76. Kaplan).

.

Okresní přebor (4. kolo) : Prohra venku.

vloženo 30. 8. 2014   15:49 h

PortrétA mužstvo dospělých 30. 8. s SK Svídnice

SK Ronov nad Doubravou - SK Svídnice -
4 : 2 (2:1)
B : Kašpar, J. Zelenka, Kubašta, Šustr - Spěvák ml., J. Žitek

Domácí po celý zápas vedli a zaslouženě vyhráli.

Sestava TJ Svídnice: Vincenci Kaška, M. Zelenka (51. Šustr), Pospíšil (88. Starý), Kašpar, Dušek, Ficek, Kubašta, J. Zelenka (77. Sokol), Jonáš, Opavský (61. Dibelka).
SK Ronov:
T. Žítek - Staněk, Sedlák, Šmíd, Daru - Spěvák ml., Spěvák st., J. Žítek, Ondrášek (77. Petržílka) - Kadlec (83. Samek), Svoboda.

Branky : Adámek(pk),Valla

Domácím se nepovedl vstup ani do jednoho z poločasů. Ve třetí minutě zápasu zahrávali hosté penaltu, tu se štěstím proměnil kapitán Adámek. V první minutě druhého poločasu po chybě ve středu hřiště utekl domácí obraně Valla a po kličce golmanovi vstřelil druhý gól. Domácí přes veškerou snahu již nedokázali na náskok odpovědět.

Sestava Ronov: Žítek - Staněk, Sedlák, Šmíd, Samek, Spěvák J.st., Spěvák J. ml., Průša, Ondrášek, Varga, Svoboda (Petržílka, Zita)

.

Okresní přebor (2. kolo) : Prohra venku.

vloženo 18. 8. 2014   15:49 h

PortrétA mužstvo dospělých 16. 8. s Vítanovem

SK Vítanov - SK Ronov nad Doubravou -
6 : 1 (2:1)
Branky : Kučera 2, Picek, L. Jůn, Šmatlán, Plíšek - vlastní

Výsledek neodpovídá průběhu hry. První poločas skončil jen 2 : 1 a domácí v něm podržel svými zákroky nestárnoucí Hovorka. Ve druhém Ronovští odpadli.