Jdi na obsah Jdi na menu
 


LOS JARO 2015

Dospělí A - rozpis Jaro 2015 / Okresní přebor 

  Kolo
 datum, čas
Domácí         -         Hosté
 16. kolo
 so  7. 3. - 14.30 h.
   SK Ronov n. D. - FK Junior Skuteč
 17. kolo
 so  14. 3. - 14.30 h.
   SK Ronov n. D.  -  SK Vítanov
 18. kolo
 ne  22. 3. - odj. 13 h.
   FK Kameničky  -  SK Ronov n. D.
 19. kolo
 so  28. 3. - 15 h.
   SK Ronov n. D.  -  SK Svídnice
 20. kolo
 ne  5. 4.- odj. 14.30 h.
   Sokol Svratouch  -  SK Ronov n. D
 21. kolo
 so  11. 4. - 16.30 h.
   SK Ronov n. D.  -  SK Tuněchody
 22. kolo
 so  18. 4. - odj. 15.30 h.
   SK Rozhovice  -  SK Ronov n. D.
 23. kolo
 so  25. 4. - 17 h.
   SK Ronov n. D.  -  SK Chrast
 24. kolo
 so  2. 5. - odj. 15.30 h.
   SK Stolany  -  SK Ronov n. D.
 25. kolo
 so  9. 5. - 17 h.
   SK Ronov n. D.  -  Tatran Miřetice
 26. kolo
 so  16. 5. - odj. 15.45 h.
   SK Prachovice - SK Ronov n. D.
 27. kolo
 ne  24. 5. - odj. 15.15 h.
   FC Zaječice  -  SK Ronov n. D.
 28. kolo
 so  30. 5. - 17 h.
   SK Ronov n. D. - SK Křižanovice
 29. kolo
 so  6. 6. - 17 h.
   SK Ronov n. D. - Sokol Holetín
 30. kolo
 so  13. 6. - 17 h.
   SK Ronov n. D. - Sokol Krouna

.
Dospělí B mužstvo - rozpis Jaro 2015 / IV. třída

  Kolo  datum, čas    Domácí         -         Hosté
 14. kolo  so 21. 3. - odj. 14 h.   Tatran Míčov - SK Ronov B
 15. kolo  ne  29. 3. - 15 h.   SK Ronov B - Sokol Krouna B
 16. kolo  ne  5. 4. - odj. 14.30 h.   TJ Městec - SK Ronov B
 17. kolo  ne  12. 4. - 17 h.   SK Ronov B - 1. FC Bojanov
 18. kolo  so  18. 4. - odj. 16 h.   Žlebské Chvalovice - SK Ronov B
 19. kolo  ne  26. 4.- 17 h.   SK Ronov B - Tuněchody B
 20. kolo  ne  3. 5. - odj. 15.15 h.   Luže B - SK Ronov B
 21. kolo  ne  10. 5. - 17 h.   SK Ronov B - Nasavrky B
 22. kolo  so  16. 5. - odj. 15.15 h.   Vítanov B - SK Ronov B
 23. kolo  ne 24. 5. - 17 h.   SK Ronov B - FK Kameničky B
 24. kolo  ne  31. 5. - odj. 15.15 h.   Sokol Jenišovice - SK Ronov B.
 25. kolo  ne  7. 6. - odj. 15.15 h.   Chroustovice B - SK Ronov B
 26. kolo  ne  14. 6. - 17 h.   SK Ronov B - Načešice B

.
Mladší žáci - rozpis Jaro 2015 /okresní přebor

  Kolo  datum, čas    Domácí         -         Hosté
 12. kolo so 4. 4. - odj. 8.45 TJ Orel - SK Ronov
 13. kolo so 11. 4. - 10 h. SK Ronov - Svratouch
 14. kolo so 18. 4. - odj. 7.45 TJ Luže - SK Ronov
 15. kolo so 25. 4. - 10 h. SK Ronov - FC Zaječice
 16. kolo so 2. 5.- odj. 8.45 Miřetice - SK Ronov
 17. kolo ne 10. 5. - odj. 9 SK Prachovice - SK Ronov
 18. kolo so 16. 5. - 10 h. SK Ronov - Chrast
 19. kolo ne 24. 5. - odj. 8.45 FK Proseč - SK Ronov
 20. kolo so  30. 5. - 10 h. SK Ronov - Nasavrky / Ctětín
 21. kolo so 6.6. - 10 h. SK Ronov - Vítanov/Kameničky
 22. kolo so  13. 6. - 10 h. SK Ronov - Nasavrky/Ctětín


.
Los mladší přípravky Jaro 2015 :

10. kolo
- Sobota 11. 4. 2015 - začátek 9 h.
Pořadatel : Horní Bradlo
Startují : Horní Bradlo, SK Dřenice, SK Ronov n. D.

9. h. : Horní Bradlo - Dřenice
10 h. : Dřenice - Ronov
11. h. : Ronov - Horní Bradlo

11. kolo
- Neděle 19. 4. 2015 - začátek v 9 hodin

Pořadatel : SK Ronov nad Doubravou
Startují : Rváčov/Hlinsko B, Prosetín/Holetín, SK Ronov n. D.

9. h. - Ronov - Rváčov/Hlinsko B
10. h. - Rváčov/Hlinsko B - Prosetín/Holetín
11. h. - Prosetín/Holetín - Ronov

12. kolo - Sobota 25. 4. 2015 - začátek v 9 hodin
Pořadatel : Horní Bradlo
Startují : Horní Bradlo, Luže, SK Ronov n. D.

9. h. - Horní Bradlo - Luže
10. h. - Luže - Ronov
11. h. - Ronov - Horní Bradlo

13. kolo - Neděle 3. 5. 2015 - volno

14. kolo - Neděle 10. 5. 2015 - začátek v 9. hodin
Pořadatel : SK Ronov nad Doubravou
Startují : TJ Orel, Horní Bradlo, SK Ronov n. D.

9. h. - Ronov - Horní Bradlo
10 h. - Horní Bradlo - Orel
11. h. - Orel - Ronov

15. kolo - Neděle 17. 5. 2015 - začátek v 9 hodin
Pořadatel : FK Proseč
Startují : FK Proseč, Tatran Miřetice, SK Ronov

9. h. - Proseč - Miřetice
10. h. - Miřetice - Ronov
11 h. - Ronov - Proseč

16. kolo - Neděle 24. 5. 2015 - začátek v 9 hodin
Pořadatel : Hrochův Týnec nebo Chroustovice
Startují : Hrochův Týnec/Chroustovice, FK Proseč, SK Ronov n. D.

9. h. - Hrochův Týnec/Chroustovice - Ronov
10. h. - Ronov - Proseč
11. h. - Proseč - Hrochův Týnec/Chroustovice

17. kolo - Neděle 31. 5. 2015 - začátek v 9 hodin
Pořadatel : Prosetín/Holetín
Startují : Prosetín/Holetín, Miřetice, SK Ronov n. D.

9. h. - Prosetín/Holetín - Ronov
10 h. - Ronov - Miřetice
11 h. - Miřetice - Prosetín/Holetín

18. kolo - Neděle 7. 6. 2015 - začátek v 9 hodin
Pořadatel : SK Ronov nad Doubravou
Startují : Rváčov/Hlinsko, Hrochův Týnec/Chroustovice, SK Ronov n. D.

9. h. - Ronov - Rváčov/Hlinsko B
10 h. - Rváčov/Hlinsko B - Hrochův Týnec/Chroustovice
11 h. - Hrochův Týnec/Chroustovice - Ronov